01.04.2010 09:33

Od: Zuzana Glacová <komedovaz@seznam.cz>

 

Předmět: Zveřejnění nabídky
Datum: 28.3.2010 09:57:57

----------------------------------------
Společnost Miss Cosmetic, s. r. o. (www.misscosmetic.cz) je nová ryze česká společnost působící na trhu od roku 2001, její prezidentkou a zakladatelkou je paní Monika Žídková, která se osobně stará o návrhy na výrobu produktů. Dle své vize „Chci něco dělat ve prospěch lidí a také jim tímto pomáhat!“

V roce 2010se společnost Miss Cosmetic nachází v největší expanzivní fázi a otevírá stále nové a nové pobočky po celé České republice. V tuto chvíli jich je 32 v ČR. Od ledna 2010 otevíráme oficiálně i trh na Slovensku a v Polsku.

Jmenuji se Zuzana Glacová a se společností spolupracuji 2 roky. Jsem na nejvyšší pozici ve středním managementu a hledám k sobě schopné, seriózní lidi,kteří společně se mnou budou budovat a rozšiřovat zastoupení značky Miss Cosmetic teď hlavně na na Slovensku a v Polsku. Nejsme nijak omezeni oblastí, takže je možné si pobočku otevřít kdekoliv. Nabízím vám volnou pracovní dobu, možnost vybudování vlastních poboček a podnikání v lukrativním odvětví wellness, jedná se tedy o podnikání systémem MLM s následnou finanční nezávislostí!.

Pomozte mi vybudovat nové pobočky!

—————

Zpět


Kontakt

Lenka Rottová