29.04.2009 15:48

Dámské parfémy SAY International

 

DÁMSKÉ PARFÉMY SAY INTERNATIONAL

Dámské parfémy v elegantních flakonech působí na první pohled křehce a vznešeně. Parfém 318 navozuje růžové pocity. V pozadí pánský parfém 422 a 435.

Dámské parfémy

Vždycky jsem si myslela, že nemám ráda sladké vůně, ale když jsem začala používat parfémy SAY, zjistila jsem, že naopak sladké vůně jsou jediné, které mám ráda. V současné době používám parfém Elite (318), a to zejména při oficiálních příležitostech, jakou

Parfém č. 302 - Tender Sense - květinově-sladkábyl například den otevřených dveří na střední škole, kde bude studovat moje nejstarší dcera. Parfém Elite Say International mi dodává sebejistotu a sílu vzdorovat únavě. Díky němu jsem ale získala i pozornost lidí, se kterými jsem jednala. S parfémy SAY nemůžete zůstat stranou. Přečtěte si teď charakteristiku jednotlivýchdámských vůní.

(číslo parfému - název parfému - skupina vůní)


Parfém č. 301 - Serenade - květinově-sladká

Charakteristika parfému: Květinově – sladké aroma. Působivý, jednoznačně emotivní charakter parfému, určují vonné složky: mandarinka, vavřín, černý rybíz, magnólie, pivoňka, konvalinka, cedr, santal a ambra. Vůně působí opojně sladce, stejně jako splněné přání.

Parfém č. 302 -

Charakteristika parfému: Dojemná květinově - sladká kreace. Vyznačuje se přirozenou jemností vůně akátů, ale v pozadí vonného spektra je naznačeno tiché intimní fluidum. Dominantní květovou notu tvoří květy akátu, citrónové listy, kafr, jasmín a ječmen. Parfém osloví jemnými romantickými frekvencemi.

Parfém č. 303 - Green Drop - květinově-svěží

Novinka této zimy. Charakteristika parfému: text bude doplněn.

Parfém č. 304 - Sweet Tears - květinově-ovocná

Novinka této zimy. Charakteristika parfému: text bude doplněn.

Parfém č. 305 - Sweet Day - květinově-sladká

Charakteristika parfému: Vůně patří do kategorie sladkých, kvetinově - ovocných vůní. Je definována křehkými, sladkými něžnými prvky. Podmanivé tóny parfému jsou komponované z not mandarinky, pomeranče, růžového grapefruitu, konvalinky a květu melati. Je to čistý, sladký zážitek.

Parfém č. 306 - Triumph - květinově-sladká

Charakteristika parfému: Silná, neproniknutelná vůně společenských setkání. Spojuje exotické liči a květ granátového jablka s vůní malin a pivoňky.Parfém představuje intenzivní, nezaměnitelné aroma, ktoré zanechává trvalý dojem. Ideální pro večerní příležitosti, roční období – podzim, zima.

Parfém č. 307 - Famous - orientálně-svěží

Charakteristika parfému: Fascinující, šarmantní tónina. Zelená nota ve spojení s ušlechtilou černou orchidejí a lotosovým květem boduje. Přidané je granátové jablko a datle. Černá fialka, mahagonové dřevo a pižmo dodávají této vůni efektní charizma. Famózní parfém, přinášející neočekávaný zážitek.

Parfém č. 308 - Yes - it´s me! - květinově svěží

Novinka této zimy. Charakteristika parfému: Text bude doplněn.

 

Parfém č. 309 - Harmony - orientálně-kořenitá

Charakteristika parfémuParfém připomíná “něžný květinový vánek”. Zkomponovaný z tónů orchideje, pivoňky, ananasu, bergamotu. Červený pepř a květ hinoky vytvořily vůni čistou a přirozenou jako vnitřní krása. Souzvuk těchto vonných nót osloví citlivou ženskou duši.

 

Parfém č. 310 - Sunrise - květinově-svěží

 

Charakteristika parfému: Unikátní, jiskřivá kreace. Směs přitažlivé aromatické svěžesti a jemného koření. Skvělý akord jasmínu, vetiveru s bílým pepřem a hyacintem poskytuje příval pozitivních pocitů. Brilantní osvěžení, které si získá ženské srdce.

 

Parfém č. 311 - Victory - orientálně-kořenitá

 

Charakteristika parfému: Originalita, luxus a nezapomenutelné pocity – to jsou lahodné prvky elegantní dámské vůně. Výrazné koření, svěžest a orientální složka tvoří neočekávanou událost. Vonné nóty jasmínu, pomerančových květů, bergamotu, pačuli, vetiveru a růží daly parfému bohatý podpis sebedůvěry a očekávaného vítězství.

 

Parfém č. 312 - Extreme - orientálně-sladká

 

Charakteristika parfému: Exkluzivní, intenzivní nóta. Symbol nadčasové klasické elegance. Výraznou kompozici tvoří růže, ylang-ylang, pudrový akord a jasmín. Parfém podtrhuje osobnost ženy. Je to vůně kostýmové elegance, ideální na večerní společenská setkání.

 

Parfém č. 313 - Concerto - květinově-ovocná

 

Charakteristika parfému: Concerto – to je pozvánka na koncert. Jak chutná koncert fialky a růžového jasmínu? V doprovodu zelené mandarinky, lesních jahod a křišťálového pižma... Chutná přesně tak, jak si přejete – „originálně přitažlivě“. Vůně osloví elegantní ženu.

 

Parfém č. 314 - Now or never! - květinově-sladká

 

Novinka této zimy. Charakteristika parfému: Text bude doplněn

 

Parfém č. 315 - Green Summer - květinově-svěží

 

Charakteristika parfému: Oslnivá, exkluzivní kreace – „Letní sen“. Svěže zelené jablko, aroma grapefruitů a zelené okurky tvoří základ jedinečné sladké letní vůně. Srdce parfému tluče v rytmu magnólie, konvalinky, růží a fialek. Bílá ambra a exotické dřeviny podtrhují tento lahodný šťavnatý letní dotek.

 

Parfém č. 316 - Cascade - květinově-svěží

 

Charakteristika parfému: Vůně jako „uhašení letní žízně“. Je to závan exotických citrusů a osvěžujícího vodopádu. Bílá růže, jasmín, bambus a modré zvonečky harmonicky doplňují tento výrazně elegantní, čerstvý akord.

Tip: Tento parfém velmi zaujal mou nejstarší dceru. Používá ho jako deo-roll.

 

Parfém č. 317 - Prestige - květinově-svěží

 

Charakteristika parfému: Univerzální nadčasová vůně. Dominantní květinově - kořenitý tón podtrhuje svěží podtón. Zajímavá, mnohobarevná „vůně protikladů“ vznikla splynutím vonných tónů narcisu, frézie, růží, gardénie, černého rybízu, pižma a dubového mechu. Resumé: Reprezentační.

 

Parfém č. 318 - Elite - orientálně-sladká

 

Charakteristika parfému: Nekonvenční orientálně - sladká kompozice. Tato záhadná, tajemná vůně se vyznačuje tím, že postupně odkrývá svoje trumfy. Vonné složky: růže, jasmín, vanilka a extrakt santalového dřeva. Je to elegantní univerzální vůně.

Tip: Tento parfém je můj "favorit". Používám ho při oficiálních příležitostech střední vážnosti. 

(K soudu ne, na třídní schůzky rozhodně ano!)

 

Parfém č. 320 - Charm & Beauty in 1 - květinově-svěží

 

Novinka této zimy. Charakteristika parfému: text bude doplněn

 

Parfém č. 321 - White Rose - květinově sladká

 

Charakteristika parfému: „Kytice čerstvých bílých růží“, symbol nevinnosti. Chcete víc? Parfém vám přidá též pomerančové lístky, jasmín, pižmo s vanilkou – v jemném, průzračném balení. Vůně si Vás získá svou lehkostí, jemným akordem a čistotou.

 

Parfém č. 322 - Exotic - orientálně-kořenitá

 

Charakteristika parfému: Decentní exotická vůně. Toto osobité, kultivované aroma vzniklo nevšedním spojením vonných ingrediencí: sladké dřevo, zvonečky, ylang-ylang, karafiáty, heliotrop, kmín, vanilka, mango a mandarinka. Dobře sa rozpíná na pokožce a překvapuje vždy jiným tónem.

 

Parfém č. 323 - Tender Heart - květinově-sladká

 

Charakteristika parfému: Jemné, klidné lahodné fluidum si Vás získá hned v úvodu. Pocit blízkosti člověka… Pocítíte ho v jamajském pepři a purpurových fréziích. Následně Vás okouzlí srdcem na dlani směs bílého heliotropu, iránskeho jasmínu, ibišku a bulharské růže. Dá vám i zrnka ambretu. Neodolatelnost pocitů je nesmazatelně zapsána ve vybraném základu himalajského cedrového dřeva, kadidla, sametu a santalového dřeva. Čarovná přitažlivost a nezapomenutelné emoce uzavřené v jediném flakónu…

 

Parfém č. 324 - Smile - květinově-ovocná

 

Charakteristika parfému: Citrusovo - svěží tón a sladká vanilková nóta ochucená červeným pomerančem, lístky fialky a jasmínu – je jako „dotek úsměvu“! Lístky koriandru, semínka karotky, kardamon, pižmo a santal vám dopřejí klidnou, pohodovou atmosféru. Vonné složky parfému vytvářejí lehkou, svěže-sladkou kompozici na denní nošení.

 

Parfém č. 325 - Impulse - orientálně-sladká

 

Charakteristika parfému: Sladká a svěže výrazná energie tvoří tóny moderní svůdné orientální vůně. Je vyjádřená vonnými nótami jasmínu, mučenky a vetiveru. Bílé květy, vanilka a javorové dřevo umocňují tento bohatý květinově-orientální zážitek.

 

Parfém č. 326 - Sentiment - květinově-sladká

 

Charakteristika parfému: Esence růží, narcisů a sladké vanilky – to je senzační květinová vůně. Zpočátku připomíná „svěží jarní nádech“, ale později Vás zahalí opojná vůně růží. Tento bohatý růžový podpis parfému nese lehce romantické prvky.

 

Parfém č. 327 - Pure Love - květinově-ovocná

 

Charakteristika parfému: Nádherná vůně růží, čistá a křištálově průzračná. Přidané jsou tóny citrónu, bergamotu, rybízu, jasmínu, konvalinky. Ambra, cedr a santal úspěšně završují tuto ušlechtilou kompozici. Je to univerzální vůně, kterou nic nepokazíte. Doporučuje se svým čistým, ušlechtilým akordem.

 

Parfém č. 329 - Tactic - orientálně-kořenitá

 

Charakteristika parfému: Tajemný, elegantní charakter parfému je smíchaný s lehkou jednoduchostí, ale v precizním poměru složek. Zázvor s pomerančem na úvod. Srdce si zcela podmanil jen jeden – pomerančový květ. Celé mu patří. Tajný kód parfému možná odhalí základ, ktorý tvoří dvě zložky: med a santalové dřevo.

Skutečně tajemné!

 

 

Parfém č. 330 - Special Event - orientálně-kořenitá

 

Parfém č. 331 - Wild Rose - květinově-ovocná

 

Parfém č. 335 - Orange Dessert - květinově-ovocná

 

Parfém č. 336 - Together - orientálně-sladká

 

Parfém č. 337 - Elegance - květinově-sladká

 

Parfém č. 339 - Crystal tears - květinově-svěží

 

Parfém č. 341 - Idyll - orientálně-kořenitá

 

Parfém č. 342 - Feel - květinově-sladká

 

Parfém č. 343 - Love Story - květinově-svěží

 

Parfém č. 344 - In Love - květinově-sladká

 

Parfém č. 345 - Feminine - orientálně-kořenitá

 

Parfém č. 346 - New Energy - orientálně-svěží

 

Parfém č. 347 - Forever Young - květinově-ovocná

 

Parfém č. 348 - Blue diamont - orientálně-sladká

 

Parfém č. 349 - Violet Flash - květinově-sladká

 

Parfém č. 351 - Rhapsody in White - orientálně-sladká

 

Parfém č. 352 - Positive Energy - orientálně-sladká

 

Parfém č. 353 - Wonderful - orientálně-svěží

 

Parfém č. 354 - Delicacy - orientálně-sladká

 

Parfém č. 356 - Confident - květinově-sladká

 

Parfém č. 357 - Unforgettable - květinově-svěží

 

Parfém č. 358 - Luxury Touch - květinově-sladká

 

Parfém č. 359 - Pure luxury - květinově-ovocná

 

Parfém č. 360 - Explosion - květinově-ovocná

 

Parfém č. 361 - Fever - orientálně-svěží

 

Parfém č. 362 - The Strongest Memories - květinově-sladká

 

Parfém č. 364 - Ceremony - orientálně-sladká

 

Parfém č. 365 - So Happy! - květinově-ovocná

 

Parfém č. 366 - Elite choice - orientálně-sladká

 

Parfém č. 367 - Experience - orientálně-svěží

 

Parfém č. 368 - Wonderland - orientálně-kořenitá

 

Parfém č. 369 - Power of Style - květinově-sladká

 

Parfém č. 370 - Lyric - květinově-ovocná

 

Parfém č. 371 - Ideal - chyprově-svěží

 

Parfém č. 374 - More"and"More - orientálně-svěží

  

—————

Zpět


Kontakt

Lenka Rottová